لگراند شرکتی فرانسوی است که خدمات بسیار متنوعی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد. خدمات این شرکت در حوزه ی تامین کنترل، مدیریت مناسب کابل ها و حتی توزیع نیرو و تصویر می باشد. تنوع بسیار بالای محصولات آن این شرکت را یکی از پیشگامان در این حوزه کرده است. شرکت لگراند به سراسر دنیا کالاهای خود را صادر می کند و مردم با استفاده از محصولات با کیفیت آن فضای محل زندگی و کار خود را مناسب سازی می کنند. در این مقاله سعی شده است تا تمامی محصولات لگراند را به طور خلاصه معرفی کنیم. هم چنین پیشنهاد می شود برای اطلاع از لیست قیمت محصولات لگراند با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

از زمان شکل گیری لگراند تا کنون

  • برای اینکه به قدرت و قدمت شرکت لگراند پی ببریم ابتدا بهتر است از لحظه شکل گیری تا این لحظه بدانیم چه اتفاقاتی صورت در باب پیشرفت این شرکت صورت گرفته است. 
  • از سال 1865 شروع می کنیم سالی که شرکت لگراند تاسیس شد.

  • در سال 1904 شخصی به نام لگراند آن را خرید و شرکت را با اسم خود نام گذاری کرد.

  • در سال 1919 لگراند صرفا به تولید سوئیچ های برقی پرداخت

  • سپس در سال 1949 با توجه به آتش سوزی رخ داده شده مسیر تولیدی خود را تغییر داد و به تولید کلید و پریز پرداخت.

  • سپس با تولید سایر محصولات مانند فیوز ها، مدیریت کابل، ترانک ها و … روز به روز به پیشرفت خود افزود تا زمان یکه در سال 2006 در 70 کشور جهان کارخانه تولیدی تاسیس کرد.

مزایای استفاده از محصولات لگراند

شرکت لگراند با 150 سال سابقه در فروش و تولیدات محصولات متنوع، در تلاش است که با تولید محصولاتی با سادگی بیشتر، راحتی در استفاده، امنیت بسیار بالا و هم چنین کارایی بیشتر رضایت مشتریان خود را کسب کنند.
با استفاده از محصولات متنوع لگراند می توانید زندگی خود را با تغییر شرایطی که در آن فعالیت و زندگی می کنید را پایدارتر سازید. این هدف اصلی شرکت لگراند است. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات لگراند با ما همراه باشید.

نمایندگی-لگراند

نمایندگی لگراند در لاله زار

تهران لگراند، نمیانده شرکت لگراند در لاله زار تهران است که محصولات تولید لگراند را با بالاترین کفیت عرضه می کند. با توجه به تنوع محصولات این شرکت برای خرید لگراند می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی لاله زار در ارتباط باشید.
هم چنین برای افزایش کیفیت خرید لگراند در ادامه به بررسی مختصری از محصولات لگراند موجود در فروشگاه می پردازیم. با ما همراه باشید.

لیست محصولات لگراند

محصولات لگراند از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که هر یک از آنها برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی پر استفاده ترین آنها می پردازیم. هم چنین لیست قیمت هر یک از محصولات لگراند را برای دسترسی بهتر شما قرار داده ایم. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

جعبه کف خواب لگراند


باکس کف خواب لگراند در انواع مختلفی تولید شده است که هر یک از انواع این محصول با توجه به ویژگی خاصی که دارند کاربرد آنها نیز به طبع متفاوت می باشد. از مهم ترین انواع جعبه کف خواب لگراند می توان به کف خواب 10 ماژول، 12 ماژول و 18 ماژول لگراند اشاره کرد. برای خرید این محصول بهتر است ابتدا با توجه به نیاز مصرفی خود به انتخاب یکی از انواع آن اقدام کنید. سپس به لیست قیمت کف خواب لگراند مراجعه کنید.

کلید و پریز لگراند

کلید و پریز لگراند معمولا در دو نوع توکار و روکار در بازار موجود می باشند. در استفاده از این نوع محصولات باید به این نکته توجه کرد که نوع کابل شبکه ای که در پریز قرار می گیرد بسیار مهم است. چرا که همین فاکتور در تعیین قیمت پریز و برق لگراند موثر می باشد. پریز های لگراند معمولا در سه نه رنگ سفید، قرمز و سبز در عرضه می شوند. 

ترانکینگ لگراند

ترانکینگ لگراند محفظه ای است که برای سیم کشی ساختمان ها استفاده می شود. از مزایای استفاده از این محصول نگهداری مناسب کابل و سیم کشی ها است. تران لگراند معمولا در سایز های متنوع در بازار موجود می باشد. از ویژگی های مهم استفاده از این محصول می توان به دوام بسیار بالای آن، نصب راحت و ایمنی بالای آن اشاره کرد.