بسم الله الرحمان رحیم

کالای برق بازرگان در سال ۱۳۸۲تاسیس و در ابتدا در خدمت سازندگان و پروژه ها و ادارات برای تامین جنس بود و در سال ۱۳۸۷با ورود مدیریت جدید جناب آقای مهندس محسن امیدی نژاد خون تازه ای به مجموعه بازرگان دمید.
با ورود جناب آقای مهندس امیدی نژاد کالای برق بازرگان زمینه کاری خود را افزایش داد و با گرفتن نمایندگی لگراند فرانسه ضمینه کاری خود را در بازار،پروژه هاو ادارات باز کرد .
ولی این پایان کار نبود و این مدیر لایق در سال ۱۳۹۰برای تکمیل کردن پازل اجناس شبکه خود نمایندگی ایفاپل پرتقال که در ضمینه کلید و پریز ،مینیاتوری و شبکه بود را به کارنامه موفق کاری خود اضافه کرد.
در سال۱۳۹۱با وجود تحریم های ظالمانه و ناعادلانه و با وجود کم کاری شرکت لگراند فرانسه و شانه خالی کردن از بار مسئولیت شرکت لگراند در ایران رو تعطیل کردهو کارها را رها کردندو با وجود نامه نگاری های زیاد در آخر موفق به گرفتن ضرر و زیان نشدیم اما این باعث انگیزه مضاعف شد تا مدیر جوان ما با استناد به پندهای حکیمانه و هوشمندانه رهبر انقلاب جمهوری اسلامی پا به عرصه تولید گذاشته و موفق شد طی سالیان گذشته ۷۰درصد اجناس شبکه لگراند فرانسه البته ایرانی را در کشور تولید و به اسم ایرانی به همکاران و هموطنان عزیز و گرامی عرضه کند.
و در پایان در سال۱۴۰۰با گرفتن نمایندگی از شرکت محترم دانوب این مجموعه را نیز به کارهای خود اضافه کند و در آخر تا به این لحظه که تیر ماه ۱۴۰۰هست با وارد کردن دستگاه تزریق مخصوص تولید پچکورد شروع به تولید پچکورد لگراند و نگزنس ایرانی نموده اند.
مفتخریم که همینک با ۶ دفتر در لاله زار که همگی در این سالیان خریداری شده واقع در پاساژ بزرگ بهار و ساختن کارخانه ای به مساحت ۴۰۰متر با کادری مجرب در کارخانه با مدیریت جناب آقای مهندس محسن امیدی نژاد در خدمت هموطنان و همکاران گرامی میباشد.


خادم و خدمتگذار شما
محسن امیدی نژاد
متولد ۱۳۶۹/۹/۱۱ تهران