دانوب

 شرکت دانوب یکی از بزرگ ترین رقبا در کنار سایر شرکت های تولیدات برقی و صنعتی مانند لگراند و نگزنس می باشد. که سال هاست به تولید لوازم جانبی مانند کیستون، کلید و پریز، تابلو برق، ترانکینگ، کابل و سیم و داکت می پردازد. در ادامه به بررسی انواع محصولات دانوب به طور کامل می پردازیم.

لیست محصولات دانوب

تهران لگراند به عنوان نمایندگی دانوب لاله زار مفتخر به ارائه انواع محصولات دانوب در سایز و مدل های متنوع می باشد. برای خرید محصولات دانوب تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید این محصولات راهنمایی نمایند. در ادامه به معرفی لیست محصولات دانوب به طور کامل می پردازیم:

جهت استعلام قیمت محصولات دانوب: ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲

ترانکینگ دانوب

 کابل ها در محفظه ای به نام ترانکینگ حفظ و نگه داری می شوند. ترانکینگ ها با قطعات درون خود چند دسته و پارتیشن را فراهم کرده و تعداد بالایی سیم و کابل را در خود جای می دهند. این وسیله علاوه بر حفظ کابل ها در برابر آلودگی ها موجب می شود ایجاد نویز به حداقل برسد. و انتقال اطلاعات به بهترین شکل صورت پذیرد. برای خرید محصولات دانوب مانند ترانکینگ می توانید به سایت های فروش این برند مانند سایت تهران لگراند مراجعه کرده و خرید خود را به ثبت رسانید

لوله برق دانوب 

در واقع لوله برق دانوب وظیفه ی محافظت و عبور سیم های برق را دارد. لوله های برق دانوب در مقابل انواع خطرات و عوامل خارجی سیم و کابل ها را محافظت می کند. غیر از این مورد لوله برق می توانند افراد را نیز در مقابل عوامل خارجی محافظت کند. چرا که با توجه به عایق بودن لوله برق، خطر برق گرفتگی برای افراد اتفاق نمی افتد. لوله برق دانوب را می توانید در ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و … استفاده نمایید.

داکت دانوب 

 داکت دانوب یکی از پرکاربرد ترین محصولات دانوب است که برای رسیدگی به بهم ریختگی کابل ها و سیم ها بکار می رود. ممکن است اتفاق افتاده باشد در یک شرکت چندین سیستم فعال با تعداد بالایی از سیم ها را دیده باشید. با استفاده از داکت می توان این سیم کشی ها را مدیریت کرد. داکت از جنس پلاستیک بوده و در سایز های مختلفی تولید می شود. از پرکاربرد ترین انواع داکت دانوب نیز می توان به داکت ساده، دیواری و زمینی اشاره کرد.

قاب فیوز دانوب 

قاب فیوز دانوب وظیفه ی پخش و تقسیم برق را در واحد های ساختمانی بر عهده دارد. از جمله مزایای استفاده از قابل فیوز دانوب می توان به این مورد اشاره کرد که اگر مشکلی در برق واحد های ساختمانی پیش آید، به راحتی می توان مسیر مشکل دار را از مدار خارج کرد و نیازی به قطع برق کل ساختمان نیست. بنابراین قاب فیوز دانوب یکی از اجزای مهم در هر ساختمانی به حساب می آید. این نوع از محصولات دانوب طرفداران بسیاری دارد. 

لیست قیمت محصولات دانوب

لیست قیمت محصولات دانوب با توجه به ویژگی، سایز و انواع مختلف آن تعیین می شود. در ادامه لیست قیمت محصولات دانوب برای شما مشتریان گرامی درج شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

جهت استعلام قیمت محصولات دانوب: ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲

داکت دانوب

دانوب الکتریک

انواع ترانکینگ

لیست-قیمت-ترانکینگ-دانوب-24_آبان-1400

انواع داکت

لیست-قیمت-داکت-دانوب

شما مشتریان گرامی می توانید با شماره ی  ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲ برای استعلام قیمت تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید در این سایت انواع ترانکینگ دانوب، لوله برق دانوب، داکت دانوب و قاب فیوز دانوب را با بالاترین سطح کیفیت خریداری کنید.

Call Now Button
Scroll To Top