برند امپ یکی از بزرگ ترین شرکت های الکترونیکی در زمینه تولید تجهیزات شبکه می باشد. کابل، کابل نوری، سیم، سوکت، جعبه تقسیم و … می باشد. این شرکت آمریکایی زیر مجموعه تایکونت محسوب می شود.

 سوکت  AMP یک ابزار به ظاهر ساده می باشد که در لغت به معنای خروجی کابل های برق است. و مانند یک پریز برق ارتباط بین دو سیستم و شبکه را برقرار می کند. این وسیله امروزه در سایر لوازم الکتریکی و یا کامپیوتری کاربرد دارد و در واقع سوکت شامل آی پی( آدرس کامپیوتری در هر سیستم) و پورت ( شماره تلفن بدون کد) می باشد. برای خرید سوکت امپ می توانید به نمایندگی برند امپ در شهر خود مراجعه کرده و یا اینکه خرید خود را به طور اینترنتی توسط سایت تهران لگراند انجام دهید.

سوکت امپ به چند دسته تقسیم می شود؟

  • های خام
  • دیتاگرام
  • بسته متوالی

کاربرد پچ پنل amp انتقال داده ها، نیرو و سیگنال در ماشین آلات، دستگاه ها و سیستم ها است و از این طریق به منظور ایجاد ایمنی، پایداری، تولید و اتصال به دنیا کمک می کنند.  پچ پنل یک سخت افزار است با چندین پورت که به سازمان دادن گروهی از کابل ها کمک می کند. هر کدام از این پورت ها دارای یک سیم هستند که به مکان های مختلف متصل میشوند. پچ پنل ها انواع مختلفی دارند. برخی از آنها میتوانند کوچک باشند با پورت های کم و محدود مانند پچ پنل 24 پورت AMP، و برخی دیگر میتوانند بسیار بزرگ باشند با چند صد پورت.

کابل امپ(کیبل منیجمنت )

کابل نوعی سیم قطور بوده که در درون آن چندین سیم دیگر محافظت می شوند. کابل امپ در واقع مانع آسیب دیدن سیم ها می شود. و آن ها را در برابر حرارت و آلودگی ها حفظ می کند. کابل امپ مسی از پر فروش ترین محصولات شرکت امپ به شمار می رود.

لیست قیمت محصولات amp

عنوان

قیمت (ریال)

کیبل ضیبخمت amp

390.00

کیتون utp امپ

160.000

پیچنل utp امپ

4.600.000

فرم پیچنل amp

850.000