تلفن لگراند

کمپانی لگراند یک شرکت فرانسوی تولید محصولات صنعتی بود که به طور عمده در زمینه ی الکترونیک فعالیت می کنند. و محصولاتی مانند پریز، تلفن، پریز تلفن، انواع کابل و … این شرکت در تمامی کشور های جهان نمایندگی داشته و شرکت صنایع الکترونیکی البرز نیز یکی از شعبه های شرکت لگراند فرانسه می باشد.

تلفن لگراند:

تلفن ها یکی از بهترین اختراعات بشر در زمینه ی ارتباطات به شمار می روند. این وسیله ی مفید در سال 1850 ابتدا توسط فردی به نام فیلیپ رایس و سپس توسط گراهام بل طراحی گردید. تا قبل از اختراع تلفن ازتلگراف یکی از بزرگ ترین و مهم ترین ابزار های پیام رسانی محسوب می شد. 

این اختراع از طریق ارسال سیگنال های صوتی و امواج رادیویی کار کرده و بر اساس این سیستم شرکت های مخابراتی برای تشکیل خطوط مخابراتی شهری و داخلی پدید آمدند.
اما بعد از آن رفته رفته استفاده از تلفن در کشور های اروپایی و سپس سایر کشور های جهان رواج یافت. و امروزه دستگاه های تلفن در تمامی نقاط، منازل و سازمان ها پر رنگ ترین نقش ارتباطی را دارند.
 

تلفن لگراند به چند دسته تقسیم می شوند؟

 

 تلفن های بی سیم، تلفن ثابت و تلفن سانترال از جمله تلفن های قابل فروش در شرکت لگراند هستند. طبیعتا  قیمت تلفن لگراند در هر محصول متفاوت بوده و بر اساس فاکتور های مشخصی تعیین می شود. تلفن لگراند بی سیم معمولا قیمت های بالاتری نسب به تلفن رو میزی ساده دارند. هم چنین دارای قابلیت هایی مانند طول برد بالا بوده که روند ارتباط و تماس ها را آسان تر می کند. تلفن لگراند از نوع بی سیم با توجه به قابلیت ها، مدل و طول برد به قیمت های مختلفی ارائه داده می شود.

تلفن لگراند بی سیم:

از دیگر مزیت های تلفن بی سیم امکان ضبط و هدایت صداست که همان منشی تلفنی نیز نامیده می شود. با استفاده از این فناوری ساده می توانید تمامی تماس های خود را هدایت کنید. و هر زمان که خواستید تماس های قبلی خود را مرور کرده و به آن ها پاسخ دهید.
تلفن های سانترال نیز دارای منشی تلفنی بوده و در شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید تلفن لگراند:

 

تلفن لگراند با بزرگ ترین کمپانی های تولید لوازم الکترونیکی در رقابت است. و شما می توانید به راحتی از طریق نمایندگی های لگراند و سایت فروش آن ها برای خرید تلفن لگراند اقدام کنید.
تلفن های ثابت لگراند در طرح ها و رنگ های مختلف به فروش می رسند. برای ثبت نمایندگی و فروش تلفن لگراند می توانید با سایر نمایندگی ها تماس برقرار کنید.
تلفن ها از طریق سیگنال های فرستاده شده و خطوط مخابراتی کار می کنند.
ازهمراهی شما سپاس گزاری می کنیم.

Call Now Button
Scroll To Top