logo-legrand-tehran

کف خواب ایفاپل

ایفاپل، شرکتی پرتغالی است که به تولید تجهیزات الکتریکی می پردازد. این شرکت سابقه ای 40 ساله در بازار جهانی دارد. همچنین کیفیت بالای محصولات آن از جمله کلید و پریز، ترانکینگ ایفاپل، کف خواب و… سبب محبوبیت زیاد این برند پرتغالی در بین مصرف کنندگان شده است. از ویژگی های مهمی که باعث جذب طرفدارای زیادی شده، تنوع بسیار بالای محصولات ایفاپل است. هم چنین این شرکت سعی کرده از طراحی متفاوتی در تولید محصولات خود استفاده کند.

 یکی از محصولات این برند، کف خواب می باشد. جعبه کف خواب ایفاپل نوعی جعبه است که درون کف کاذب زمین قرار میگیرد و داخل آن تعدادی پریز برق، پریز شبکه و پریز تلفن جای می گیرد. در این مقاله بصورت جامع درباره کف خواب ایفاپل و کارایی آن توضیح داده شده است. کف خواب ایفاپل در انواع مختلفی تولید می شود که از پر استفاده ترین آنها می توان به کف خواب 4 ماژول اشاره کرد. هم چنین با ترانکینگ کف خواب نیز آشنا خواهید شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات درباره محصولات دیگر این شرکت مانند خرید کلید و پریز ایفاپل، به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.  در ادامه نیز به بررسی پریز کف خواب ایفاپل به طور کامل می پردازیم.

باکس کف خواب ایفاپل

دلیل مورد استفاده قرار گرفتن جعبه کف خواب ایفاپل به جای پریزهای برق عادی، محدودیت در فضاهای اداری، نداشتن فضای دیواری جهت نصب پریز، اجرای کابل کشی ساختار یافته، زیبایی بصری و افزایش سطح دسترسی کابران از تجهیزات برقی است. درون جعبه کف خواب ایفاپل، تعدادی ماژول و سیم برق قرار میگیرد. این محصول، سبب دسترسی آسان به جریان برق می شود.

همچنین زیبایی و مرتب بودن فضا را حفظ میکند و مانع پراکندگی یا تجمع سیم ها در محیط می شود. تولید کف خواب، راه حلی موثر برای در بر گرفتن سیم کشی سیستم برقی می باشد. از این جهت که باعث میشود سیستم کابل کشی از آسیب های احتمالی در امان بماند. همچنین مصرف کنندگان بتوانند به راحتی از این کالا استفاده کنند.  برای اطلاع از قیمت جعبه کف خواب ایفاپل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعداد ماژول های کف خواب ایفاپل

مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیازشان ترانکینگ کف خواب با تعداد ماژول های مختلف خریداری کنند. تعداد ماژول هایی که اغلب در جعبه کف خواب های ایفاپل به کار می روند در ادامه آمده است. باید در نظر داشت که هر 2 ماژول برای یک پریز برق استفاده می شود. کف خواب 4 ماژول یکی از پرکاربرد ترین آنها محسوب می شود.

کارکرد پریز کف خواب به چه صورت است؟

پریز کف خواب ها کاربرد های بسیار متنوعی دارند. از جمله کاربرد آنها در طراحی دکوراسیون داخلی. کارکرد پریز کف خواب به این صورت است که انواع پریز ها و سوکت ها در کف محیط قرار می دهد. از ویژگی های مهم آن می توان به طراحی زیبا و جنس ضد زنگ آن اشاره کرد. در طراحی پریز کف خواب فاکتور های مهمی در نظر گرفته شده است. به طور مثال طراحی این محصول برای همه شرایط آب و هوایی و محیطی پیش بینی شده مانند مرطوب بودن کف یا خشک بودن آن در نظر گرفته شده است. برای اطمینان بیشتر می توانید از پریز کف خواب ضد آب نیز در آب و هوای مرطوب استفاده نمایید. برای اطلاع دقیق از قیمت پریز کف خواب ایفاپل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کف خواب 4 ماژول ایفاپل

کف خواب 4 ماژول ایفاپل، همانطور که از نام آن پیداست ظرفیت 2 پریز برق را دارد. این کف خواب در 3 رنگ سفید، طوسی و مشکی در دست تولید است. همچنین این نوع کف خواب ایفاپل دارای قابلیت نصب بر روی سطوح کف، درون کف کاذب و داخل کابینت را دارد. هنگام تولید، سایز قطر بیرونی آن 14 سانتیمتر در نظر گرفته می شود. همچنین سایز خود قوطی 14 سانتیمتر است. باید این نکته را در نظر داشت که در کنار کف خواب 4 ماژول معمولا از ترانکینگ کف خواب نیز استفاده می کنند.

باکس-کف-خواب
خرید_کف_خواب_ایفاپل

کف خواب 16 ماژول ایفاپل

این نوع از کف خواب ایفاپل ظرفیت 8 پریز برق، شبکه یا تلفن را دارد. همانند کف خواب 4 ماژول دارای قابلیت نصب درون کف کاذب و کابینت می باشد. ابعاد خارجی این کف خواب 256*256 میلی متر است. فروش این محصول به مصرف کنندگان، به دلیل دارا بودن تعداد ماژول های کافی و مناسب، در تعداد بالایی صورت می گیرد. چرا که کف خواب 16 ماژول ایفاپل از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای خرید جعبه کف خواب ایفاپل و ترانکینگ کف خواب می توانید با استفاده از شماره تلفن های موجود در کادر پایینی همین صفحه، جهت اطلاع از قیمت این محصول و یا مشاوره راجع به آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

ترانکینگ کف خواب

ترانکینگ کف خواب ایفاپل متشکل شده از ورق گالوانیزه است. اتصالات پریز کف خواب نیز به کمک پیچ و مهره انجام می شود. این محصول در انواع مختلفی روانه بازار شده است که با توجه به کاربرد هر یک باید دست به انتخاب بهترین نوع آن اقدام کرد. برای خرید ترانکینگ کف خواب باید به مواردی دقت شود که در زیر بخشی از این موارد لیست شده است:

  • عرض و ارتفاع ترانکینگ
  • طول ترانکینگ
  • ضخامت ورق
  • نوع ورق گالوانیزه

ترانکینگ کف خواب ایفاپل متشکل شده از ورق گالوانیزه است. اتصالات آن نیز به کمک پیچ و مهره انجام می شود. این محصول در انواع مختلفی روانه بازار شده است که با توجه به کاربرد هر یک باید دست به انتخاب بهترین نوع آن اقدام کرد.

پریز کف خواب ها کاربرد های بسیار متنوعی دارند. از جمله کاربرد آنها در طراحی دکوراسیون داخلی. کارکرد پریز کف خواب به این صورت است که انواع پریز ها و سوکت ها در کف محیط قرار می دهد. از ویژگی های مهم آن می توان به طراحی زیبا و جنس ضد زنگ آن اشاره کرد. 
برای اطلاع دقیق از قیمت جعبه کف خواب ایفاپل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
Call Now Button
Scroll To Top