دسته‌بندی نشده

کابل شبکه (LAN)

کابل LAN

از آنجایی که کابل LAN لگراند در صنعت شبکه بی سیم یا همان وایرلس پیشرفت زیادی در صنعت الکترونیک رخ داده است اما هستند شبکه های کامپیوتری بیشماری که هنوز برای تبادل اطلاعات نیازمند به یک کابل شبه هستند. برای اتصال گسترده ابتدا باید بین دستگاه های موجود از کابل شبکه یا موارد دیگری از اتصال ارتباط برقرار کنیم. برای این کار نیاز به یک کابل شبکه یا کابل (LAN) لن داریم. که جزء یکی از مهمترین و در عین حال ساده ترین راههای ارتباطی میان دودستگاه میباشد که متخصصین با این امر آشانیی زیادی دارند که انواع گوناگونی نسبت به نیازمان دارد. استفاده از این کابل به سادگی امکان پذیر میباشد و میتوان آنرا به آسانی پیکربندی نمود. برای بهتر شناختن کابل شبکه یا LAN و همچنین بهترین نوع آن که کابل شبکه لگران میباشد همراه باشید. خاطر نشان میشویم که برای خرید کابل شبکه لگراند تا آخر مقاله با ما باشید.

کابل شبکه لگراند

یکی از مشهور ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه ای یه شرکت فرانسوی با نام تجاری لگراند میباشد. انواع مختلفی از کابل شبکه لگراند اورجینال موجود هست با نام های Cat6 ،Cat5e ، Cat6a وCat7 که هر کدام به میزان نیاز آن سیسیتم کاربرد دارد. از نکات قابل توجه در کابل شبکه Cat6 لگراند اینست که خود دارای زیر مجموعه هایی تخصصی میباشد که معرفی این محصولات میپردازیم. این چهانوع کابل شبکه با این نام ها معرفی مشوند:

کابل LAN لگراند UTP

کابل شبکه لگراند FTP

 کابل LAN لگراند SFT

کابل شبکه لگراند FFTP

انواع کابل LAN لگراند

کابل LAN یا همان کابل شبکه لگراند از آنجایی که هر محصول با اهداف خاصی تولید میشود و مورد استفاده قرار میگیرد بنابرین باید شامل چند نوع استاندارد گوناگون باشد. برای انتقال داده از سه نوع کابل شبکه لگراند استفاده میگردد که در تمام دنیا این سه نوع مرسوم میباشد در زیر همین متن معرفی شده است.

کابل شبکه لگراند زوج به هم تابیده یا Twisted pair

کابل شبکه لگراند کواکسیال

کابل شبکه لگراند فیبر نوری

 

برای خریدو قیمت کابل شبکه لگراند با تهران لگراند در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *