پچ کورد لگراند CAT6 SFTP پنج متری

پچ کورد لگراند CAT6 UTP پنج متری

پچ کورد لگراند CAT6 SFTP سه متری

پچ کورد لگراند CAT6 UTP سه متری

پچ کورد لگراند CAT6 UTP دو متری

پچ کورد لگراند CAT6 SFTP دو متری

پچ کورد لگراند CAT6 SFTP یک متری

پچ کورد لگراند CAT6 UTP یک متری

پچ کورد لگراند CAT6 UTP نیم متری

پچ کورد لگراند CAT6 SFTP نیم متری

logo-legrand-tehran

پچ کورد لگراند

در این مقاله قصد داریم پچ کورد لگراند را معرفی نماییم، پچ کورد شبکه لگراند با نام لاتین Patch Cord یکی از مهمترین راه اندازی یک شبکه می باشد. از آن برای اتصال اجزای یک شبکه بکار گرفته میشود. این تجهیزات شامل سوئیچ، لپ تاپ، پچ پنل لگراند میباشند. خرید پچ کورد شبکه سبب می شود که برای جابجایی و انتقال صوت و تصویر نیز از ایت محصول استفاده شود. در این مقاله موارد استفاده و معرفی ما صرفا برای پچ کورد لگراند شبکه می باشد. با ما همراه باشید تا از قیمت پچ کورد شبکه آگاه شوید. 

 patch cord را می توان اینگونه توصیف کرد که یک شبکه کوتاه  (از 0.5 تا 20 متر) است. پچ کورد یک متری لگراند یکی از پرکاربرد ترین انواع این محصول می باشد که با اندازه مناسب خود به آسانی قابل استفاده می باشد. که برای هر دو سر آن از سوکت RJ-45 لگراند در نظر گرفته و نصب میشود. باید توجه داشته باشیم که سوکت RJ-45 دارای استاندارد باشد. شایان ذکر است که به دلیل تنوع این محصول قبل از خرید پچ کورد لگراند از کاربرد هر یک از انواع آنها آگاه شوید و محصول مناسب با نیاز خود را تهیه فرمایید. از پرکابرد ترین انواع این محصول می توان به پچ کورد نیم متری لگراند اشاره کرد. در ادامه مطلب شما را با انواع مختلف پچ کورد لگراند و پچ کورد utp  لگراند آشنا می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت پچ کورد لگراند با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید

لیست موضوعات

پچ کورد لگراند فرانسه چیست؟

باید بدانیم که پچ کورد لگراند فرانسه دارای یک طول مشخص از کابل یک شبکه در دسترس میباشد. این کابل شبکه دارای تقسیم های متفاوت برای هر پچ کورد لگراند میباشد برای سهولت کار کاربرها مثلا پچ کورد 1 متری لگراند.

 مانند کابل های گوناگون یک شبکه، patch cord legrand هم دارای یک استاندارد مشخص برای پهنای باند مصرفی در شبکه میباشند که نرخ تبادل انتقال داده ها را بر اساس دسته بندی Cat 1 تا Cat 8 میتوان تقسیم نمود.

برای آگاهی بیشتر و اطلاع از قیمت پچ کورد لگراند میتوانیم از یک جدول که مقادیر مربوط به هر کابل در آن مشخص شده استفاده بنماییم. اما باید در نظر داشته باشیم که خرید پچ کورد لگراند Cat 1 تا Cat 4 منسوخ شده اند و کمتر در شبکه ها کاربرد دارند. در بیشتر مصارف کاربرها برای شبکه های اینترنت خرید پچ کورد های لگراند Cat5e، Cat6 و Cat6a پاسخگو است.

patch-cord

تفاوت کابل شبکه لگراند با پچ کورد شبکه

همان طور که می دانید به جای استفاده از پچ کورد شبکه می توانید از کابل شبکه استفاده کنید به این صورت که اندازه مورد نیاز از کابل شبکه را سوکت بزنید و از این راه برای اتصال شبکه استفاده کنید و اما دلیل پیشنهاد متخصصان برای استفاده از پچ کورد چیست؟

یکی از علت های مهم آن این مسئله است که با استفاده از پچ کورد شبکه لگراند می توانید در زمان کابل کشی صرفه جویی کنید. هم چنین برای کار سوکت گذاری کابل شبکه نیز به نیرو انسانی و ابزار های گوناگون نیاز دارید بنابراین استفاده از این محصوب در هزینه های جانبی نیز صرفه جویی می کند.
در هنگام سوکت زدن کابل اگر اشتباهی رخ دهد انتقال داده ها نیز طبیعتا با مشکل برخواهد خورد. بنابراین بروز خطا در چک کورد لگراند بسیار پایین تر است.
یکی از مزیت های استفاده از پچ کورد لگراند طراحی رنگ بندی های متنوع این محصول است که برای هر فضایی می توانید از رنگ متنوع استفاده کنید.

بنابراین برای خرید پچ کورد لگراند حتما ابتدا با کارایی و انواع هر یک از آنها آشنا شوید سپس برای اطلاع از قیمت پچ کورد لگراند با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع پچ کورد لگراند

CAT 1

CAT 2

CAT 3

CAT 4

CAT 5

CAT 5e

CAT 6

CAT 6a

CAT 7

CAT 8

جدول مشخصات پچ کورد لگراند

دسته بندی

حداکثر سرعت انتقال

کاربرد

حداکثر پهنای باند

ساختار کابل

CAT 1

1 مگابیت در ثانیه

تلفن های داخلی (سیم تلفن)

1 مگاهرتز

UTP

CAT 2

4 مگابیت در ثانیه

تلفن (استفاده بسیار کم)

4 مگاهرتز

UTP

CAT 3

16 مگابیت در ثانیه

اترنت BaseT10

16 مگاهرتز

UTP

CAT 4

20 مگابیت در ثانیه

Token Ring (استفاده بسیار کم)

20 مگاهرتز

UTP

CAT 5

100 مگابیت در ثانیه

اترنت سریع  (fast ethernet)

100 مگاهرتز

UTP

CAT 5e

100 مگابیت در ثانیه

اترنت گیگابیتی

100 مگاهرتز

UTP

CAT 6

1000 مگابیت در ثانیه

اترنت 10 گیگابیتی

250 مگاهرتز

UTP یا STP

CAT 6a

1000 مگابیت بر ثانیه

اترنت 10 گیگابیتی

500 مگاهرتز

STP

CAT 7

1000 مگابیت بر ثانیه

اترنت 10 گیگابیتی

600 مگاهرتز

STP

پچ کورد نویز و شیلد

نکته قابل توجه در پچ کورد لگراند فرانسه اینست این کابل از نظر مقاومت در برابر نویز و شیلد دار بودن هم دارای دسته بندی هایی میباشد که در زیر تقسیم بندی شده است:

utp

پچ کوردهای U/UTP یا UTP​

برای ساخت پچ کورد utp لگراند از فویل یا شیلد استفاده نشده است و از سوکت بدون شیلد استفاده شده است.

پچ کوردهای FTP یا F/UTP

در این مدل از patch cord legrand در تک تک زوج سیم ها هیچ فویل یا شیلدی وجود ندارد اما بدور همه آنها یک لایه فویل پیچیده شده است. سوکت های آنها نیز ار نوع شیلد دار می باشد

patch-cord1

پچ کورد utp لگراند/ SF

پچ کورد هایی هستند که بدور تک تک سیمها فویل پیچیده نشده اما یک فویل کلی بدور همه سیم ها پیچیده شده است. همچنین سوکت این patch cord legrand از نوع شیلد دار میباشد.

پچ کوردهای SFTP یا SF/UTP

در این patch cord legrand بدور همه چهار زوج سیم پچ کورد لگراند فویل پیچیده شده است. اما بدور تک تک آنها از این متریال استفاده نشده است. اما سوکت آن دارای شیلد میباشد.

پچ-کورد-Cat6-SFTP

پچ کوردهای S/FTP

یک شیلد کلی بدور همه چار زوج سیم این نوع پچ کورد لگراند پیچیده است. بهمراه یک فویل که سوکت آن دارای شیلد میباشد.

patch-cords-13

پچ کوردهای F/FTP یا FFTP

در این patch cord legrand بدور تک تک زوج سیم ها یک فویل پیچیده شده است. که این زوج سیم ها بدور هم تابیده شده اند. همچنین سوکت آن هم دارای شیلد میباشد.

patch-cord-300x150

پچ کوردهای U/FTP

این پچ کورد لگراند دارای کامل ترین مشخصات میباشد به این صورت که به دور هر زوج سیم تابیده شده در آن یک فویل تابیده شده است اما دارای شیلد نمیباشد، سوکت این پچ کورد دارای شیلد میباشد.

مشخصات انواع پچ کورد لگراند در یک نگاه

پچ کورد لگراند را می توانید در انواع مختلف خریداری کنید. معمولا هر یک از انواع آنها از مشخصات و ویژگی های خاصی برخوردار هستند. قیمت پچ کورد لگراند نیز با توجه به انواع آنها متفاوت می باشد. 

نام پچ کوردنوع پچ کوردنوع سوکت
پچ کوردهای U/UTP یا UTP فاقد شیلد فاقد شیلد
 پچ کوردهای FTP یا F/UTPیک شیلد کلی به دور همه آنها پیچیده شده است شیلددار
 پچ کوردهای S/UTP یک شیلد کلی به دور همه آنها پچیده شده است شیلددار
 پچ کوردهای SFTP یا SF/UTP یک شیلد کلی به دور همه آنها پچیده شده است شیلددار
 پچ کوردهای S/FTP یک شیلد کلی به دور همه آنها پچیده شده است شیلددار
 پچ کوردهای F/FTP یا FFTP به دور تک تک آنها شیلد پیچیده شده است شیلددار
 پچ کوردهای U/FTP به دور هر زوج یک فویل پیچیده شده است شیلددار

 

پچ کورد لگراند را در سایز های متنوعی تولید می کنند. معمولا از پر استفاده ترین آن ها می توان به پچ کورد نیم متری لگراند، یک، دو، سه و پچ کورد پنج متری اشاره کرد. هم چنین این محصول در دو نوع پچ کورد utp  لگراند و sftp  در بازار موجود است. هم چنین پیشنهاد می شود برای خرید پچ کورد sftp  لگراند و utp با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید این محصول راهنمایی کنند.  در ادامه به بررسی هر یک از انواع و سایز های پچ کورد لگراند می پردازیم. شایان ذکر است که قیمت پچ کورد لگراند با توجه به ابعاد و نوع آن تعیین می شود. 

پچ کورد نیم متری لگراند utp

پچ کورد نیم متری utp لگراند یکی از پر کاربرد ترین انواع پچ کورد های لگراند محسوب می شود. یکی از ویژگی های مهم پچ کورد utp لگراند استفاده از سر سوکت های استاندارد بوده است.

پچ کورد نیم متری sftp لگراند

پچ کورد نیم متری sftp لگراند وظیفه ی اتصال موقت را بر عهده دارد و برای هدایت و انتقال سینگال ها استفاده می شود. شما می توانید از طریق سایت تهران لگراند به خرید پچ کورد نیم متری لگراند بپردازید.

پچ-کورد-نیم-متری-لگراند

پچ کورد یک متری sftp لگراند

پچ کورد یک متری sftp لگراند معمولا از روکش pvc تولید می شود. یکی از ویژگی های مهم آن دارا بودن دو سر سوکت فلزی می باشد. در ارتباط با وزن آن می توان گفت تقریبا از وزن 58 گرمی برخوردار است. این نوع پچ کورد لگراند یکی از پرکاربرد ترین ها محسوب می شود و طرفداران بسیار زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت پچ کورد 1 متری لگراند با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

پچ کورد یک متری utp لگراند

پچ کورد یک متری sftp لگراند یکی دیگر از انواع پچ کورد های لگراند است که به دلیل طول مناسبی که دارد از پرکاربرد ترین ها محسوب می شود. برای خرید پچ کورد یک متری لگراند با کارشناسان ما در تماس باشید.

پچ کورد یک متری sftp لگراند

پچ کورد 2 متری utp لگراند

پچ کورد 2 متری utp لگراند در سال های اخیر با توجه به کیفیت بالایی که داشته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کرده است. اگه نیاز به خرید پچ کورد لگراند در اندازه 2 متری  دارید خرید پچ کورد 2 متری لگراند را پیشنهاد می کنیم. پچ کورد utp  لگراند در اندازه های مختلف یکی از پر طرفدار ترین انواع پچ کورد های لگراند محسوب می شود. قیمت پچ کورد لگراند دو متری با توجه به کارایی مناسبی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

پچ کورد 3 متری sftp لگراند

پچ کورد 3 متری sftp لگراند از انواع تجهیزات شبکه برند لگراند است که باعث افزایش کیفیت شبکه می شود. هم چنین از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است. قیمت پچ کورد 3 متری با توجه به نوع sftp یا نوع utp آن تعیین می شود.

پچ کورد 3 متری utp لگراند

پچ کورد لگراند فرانسه 3 متری utp لگراند یکی از انواع پچ کورد های لگراند می باشد که برای اتصالات کوتاه استفاده می شود. پچ کورد سه متری از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است.

پچ کورد 3 متری utp لگراند

پچ کورد 5 متری utp لگراند

پچ کورد 5 متری utp لگراند از روکش پی وی سی تولید می شود  و در دسته cat6 قرار می گیرد.وظیفه ی اصلی آن ارتباط بین سوئیچ شبکه و پچ پنل است. قیمت پچ کورد 5 متری با توجه به ابعاد مناسبی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 

پچ کورد 5 متری sftp لگراند

پچ کورد 5 متری sftp لگراند را می توان برای کابل کشی شبکه استفاده کرد. خرید پچ کورد sftp  لگراند در سایز 5 متری با توجه به انعطاف پذیری بالای این محصول یک انتخاب مقرون به صرفه و مناسب می باشد.

پچ کورد 5 متری utp لگراند

پچ کورد لگراند در دو نوع utp و sftp در بازار موجود هستند که هر یک از آنها کاربرد و کارایی مشخصی دارند.

پچ کورد لگراند را در سایز های متنوعی تولید می کنند. معمولا از پر استفاده ترین آن ها می توان به پچ کورد نیم متری لگراند، یک، دو، سه و پچ کورد پنج متری اشاره کرد.

1 دیدگاه در “پچ کورد لگراند

  1. امیر گفت:

    پچ کورد لگراند در چه رنج قیمتی موجود هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Scroll To Top