پریز شبکه لگراند

برای پاسخ به سوال پریز شبکه لگراند چیست؟ می توان گفت پریز شبکه لگراند یک ساختار نرم افزاری در درون گره شبکه یک شبکه رایانه ای است که به عنوان یکی از نقاط پایانی برای ارسال و دریافت داده در سراسر شبکه عمل می کند. یک سوکت به شماره درگاه متصل است تا لایه TCP بتواند برنامه ای را که قرار است داده به آن ارسال شود شناسایی کند. شرکت لگراند از جمله تولید کننده های این محصول است. پریز شبکه و تلفن لگراند با کیفیت بالا در این کمپانی تولید شده و به دست مشتری می رسد. پریز شبکه لگراند قیمت مناسبی نسبت به کارایی مفید خود دارد.

سوکت شبکه لگراند نیز  با مجموعه ای از درخواست های برنامه نویسی که گاهی اوقات رابط برنامه نویسی نرم افزار کاربردی (application programming interface یا API) سوکت نامیده می شوند، ایجاد و در یکی از نقاط پایانی استفاده می شوند. نقطه پایانی ترکیبی از آدرس IP و شماره پورت است. در ادامه به بررسی پریز شبکه لگراند نوع RJ45، 
پریز شبکه توکار لگراند و پریز شبکه روکار لگراند که یکی از پر استفاده ترین محصولات لگراند است می پردازیم.
پریز_شبکه_لگراند

قیمت پریز شبکه لگراند

به دلیل نوسانات بازار قیمت این محصول دائما در حال تغییر است. بنابراین پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق از قیمت پریز شبکه لگراند با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در خرید این محصول راهنمایی کنند. 

جهت استعلام از قیمت پریز شبکه لگراند: ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲

سوکت-شبکه

سوکت شبکه چگونه کار می کند؟

بهتر است قبل از آشنایی با پریز شبکه لگراند با سوکت نیز آشنا شوید. سوکت ها معمولاً برای تعامل کلاینت و سرور استفاده می شوند. یک سوکت جریان معمول وقایع را دارد. در مدل اتصال کلاینت به سرور اتصال، سوکت در فرآیند سرور منتظر درخواست مشتری می ماند. برای انجام این کار، سرور ابتدا آدرسی را ایجاد می کند که مشتری می تواند با استفاده از آن سرور را پیدا کند. ترتیب سوکت شبکه نیز در نحوه قرار گیری آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

سوکت پریز شبکه لگراند به شما امکان می دهند تا اطلاعات را بین پردازش های موجود در همان دستگاه یا از طریق شبکه مبادله کنید. نیز کار را به کارآمدترین دستگاه توزیع کنید و به راحتی امکان دسترسی به داده های متمرکز را فراهم می کنند.

1.پریز شبکه دیتاگرام لگراند:

سوکت شبکه لگراند در نوع دیتاگرام مطمئن نیست و در خصوص ترتيب جريان داده‌ها هيچگونه تضميني برایش وجود ندارد. سوکت پریز شبکه لگراند دیتاگرام مبتني بر پروتکل UDP است و بدون نياز به برقراري هيچ ارتباط يا اتصال، داده‌ها مبادله مي‌شوند و بنابراين تضميني در رسيدن داده‌ها، صحت داده‌ها و حفظ ترتيب داده‌ها وجود ندارد. 

با تمام اين مشکلات باز هم در برخي از کاربردهای پریز شبکه لگراند مثل انتقال صدا و تصوير مورد استفاده قرار مي‌گيرد. تنها مزیت استفاده از سوکت‌هاي ديتاگرام، سرعت بالای تحويل داده‌ها است.

 اگر به خرید محصولات دیگر تهران لگراند مانند کلید و پریز لگراند و ترانکینگ لگراند علاقه مند هستید به صفحات مرتبط مراجعه کنید.

خرید-پریز-شبکه
قیمت-پریز-شبکه-لگراند

2.پریز شبکه لگراند استریم :

روش ارسال براي سوکت‌ پریز شبکه لگراند استریم همان روش TCP است و بنابراين داده‌ها با رعايت ترتيب، با اطمينان صد در صد و با نظارت کافي بر خطاهاي احتمالي مبادله مي‌شوند. طبيعتا قبل از مبادله داده‌ها بايد يک اتصال به روش دست تکاني سه مرحله‌اي (Tree Way Handshake) بين دو پروسه‌ي نهايي برقرار شود.
 
پریز شبکه لگراند از این نوع است. اين نوع سوکت جهت تحويل در يک محيط شبکه تضمين شده مناسب است. اگر از طريق اين سوکت جريان سه مورد “A – B – C” ارسال شود، آن‌ها با همان ترتيب وارد مي‌شوند – “A – B – C”. اين سوکت‌ها از TCP (پروتکل کنترل انتقال) براي انتقال داده استفاده مي‌کنند. اگر ارسال امکان پذیر نباشد، فرستنده يک نشانگر خطا دريافت مي‌کند. 

نحوه نصب پریز شبکه لگراند

پریز شبکه لگراند معمولا به دو صورت تولید می شوند یکی توکار و دیگری روکار و هر یک از این مدل روش نصب متفاوتی با یکدیگر دارند. در ادامه شما را با نحوه ی نصب هر یک از آنها به طور کامل آشنا خواهیم کرد:

  • پریز شبکه توکار لگراند

 برای نصب پریز های لگراند توکار معمولا در داخل دیوار جعبه ای پیش از قرار گرفتن پریز تعبیه می شود. به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت پریز شبکه توکار لگراند با کارشناسان ما در تماس باشید.

  • پریز شبکه روکار لگراند

 در مقابل پریز هایی با نصب روکار از یک جعبه خارجی برخوردار هستند. نصب این جعبه خارجی نیز معمولا از طریق پیج به دیوار اتصال پیدا می کند. پریز شبکه روکار لگراند نیز از محصولات پر طرفدار این شرکت محسوب می شود که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخودار است

جهت استعلام از قیمت پریز شبکه لگراند: ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲

مزایای استفاده از پریز شبکه لگراند

پریز شبکه legrand از محفظه ای برای شماره گذاری تشکیل شده اند که اینکار کمک می کند پورت های شبکه به آسانی و صحیح شناسایی شوند. یکی دیگر از مزایای این محصول این است که ابزار جانبی برای نصب نیاز ندارد و به آسانی نصب می شود. هم چنین همراه با پریز شبکه، فیس پلیت نیز ارائه می شود.

پریز شبکه لگراند را معمولا با یک ماژول یا دو ماژول به فروش می رسانند. در خرید پریز شبکه لگراند باید به این موضوع دقت کنید که معمولا به پریز شبکه هایی که از یک ماژول تشکیل می شوند، پریز شبکه باریک و به پریز شبکه هایی که از دو ماژول تشکیل می شوند، پریز شبکه پهن لگراند می گویند. پیشنهاد می شود با توجه به محل نصب پریز شبکه به انتخاب تک پورت یا دو پورت و پریز شبکه روکار لگراند اقدام نمایید. 

سوکت شبکه RJ45 لگراند

پریز شبکه لگراند ۸ پین مسی دارد. سوکت شبکه RJ45 لگراند برای کابل شبکه لگراند نیز استفاده می شود. هنگام خرید پریز شبکه لگراند به رنگ بندی داخل این سوکت باید توجه کرد. سوکت شبکه لگراند در دو نوع  UTP و  SFTP تولید می شود. سوکت SFTP دارای بدنه فلزی است و کابل شبکه شیلد دار و فویل دار در داخل آن قرار می گیرد. اما سوکت UTP دارای بدنه پلاستیکی است که کابل های شبکه بدون فویل و شیلد در آن قرار می گیرند. حتما در خرید کابل شبکه لگراند نیز به نکات گفته شده توجه کنید.

پریز شبکه RJ45 لگراند مجهز است به کانکتور هایی که دارای کانکشن سریع بدون ابزار هستند. همچنین مکانیزم های آن دارای صفحات مربعی، قاب پریز شبکه لگراند و صفحات پشتیبانی اند. این نوع پریز شبکه برای ساختمانهای عمومی ، معابر بدون نظارت، پارکینگها، مناطق عمومی در ساختمانها و … مناسب است. همچنین در برابر ضربه و رطوبت مقاوم است.
 
 
پریز-شبکه
Call Now Button
Scroll To Top