کیبل منیجمنت

کیبل منیجمنت و کابل  نوعی سیم بوده که وظیفه ی نگه داری و حفظ سیم ها را بر عهده دارند. این وسیله در تمامی منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد و به همه ی دستگاه ها نظیر کامپیوتر تلویزیون، لپ تاپ، لوازم برقی وصل می شوند. کابل های شبکه به سه دسته کواکسیال، زوج های بهم تابیده و فیبر نوری تقسیم می شوند.  نگهدارنده کابل شبکه امپ نسبت به سایر پر طرفدار تر بوده و بیشتر خریداری می شوند ازدیگر مزایای آن می توان به قیمت مناسبش اشاره کرد این نگه دارنده ها کابل را پشتیبانی کرده و به راحتی قابل نصب هستند. قیمت نگهداره کابل شبکه امپ و زوج های بهم تابیده آن با توجه به کارایی و کیفیت آن مشخص می شود.

کیبل منیجمنت چگونه عمل می کند؟

کیبل منیجمنت فشار کابل را کنترل کرده و موجب توزیع صحیح و با سرعت اطلاعات می شوند. در نظر بگیرید که اغلب استفاده از تلویزیون یا لپ تاپ احتیاج به تعداد زیادی سیم و کابل دارند و لازم است از این سیم کشی ها چه در امور ساختمانی و چه در لوازم برقی محافظت نمود تا دچار پوسیدگی و خرابی نشوند

قیمت نگهدارنده کابل شبکه امپ:

قیمت این‌ نگهدارنده از سی هزار تومان تا صد و پنجاه هزار تومان است. و شما می توانید در سایت لگراند قیمت ها و انواع نکهدارنده را مشاهده کنید. در مشخصات یک نگهدارنده کابل علاوه بر قیمت به وجود یا عدم وجود در پوش، تعداد قلاب های نگهدارنده و تعداد موجود در یک بسته نیز اشاره می شود.

جهت استعلام قیمت کیبل منیجمنت: ۰۹۱۲۴۵۸۷۱۵۲

 نگهداره کابل شبکه امپ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 نگهدارنده کابل شبکه امپ مدیریت کننده کابل و محافظ از سیم ها در برابر پوسیدگی
نظم دهی و آراسته سازی کابل ها
طول‌ پنج الی ده سانت
قابلیت نصب در تمامی کامپیوتر ها
جنس فلزی و محکم

شرکت صنعتی لگراند:

لگراند یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید لوازم جانبی در دنیا بوده و بیش از چند دهه است که قطعات جزیی و اصلی الکترونیکی را روانه بازار می کند. این شرکت در اکثر کشور های دنیا شعبه و نمایندگی خود را ثبت نموده است. در نتیجه به راحتی می توانید از نمایندگی لگراند در ایران یا تهران خرید خود را پیگیری کنید.

لگراند تا کنون با شرکت های بزرگ بسیاری از جمله پاناسونیک رقابت کرده است. از دیگر محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیم: عامل انتقال دهنده ی انواع جریان الکتریکی
  • کابل: در برگیرنده ی مجموعه ای از سیم ها
  • کف خواب: یکیاز اجزای مورد استفاده در تاسیسات و ساختمان ها
  • پچ پنل: وسیله ای که در ابتدا و انتهایی کابل های سبکه ای قرار گرفته است .
  • ترانکینگ: محفظه ای برای نگهداری کابل و نگهدارنده کابل شبکه امپ بکار می رود.
  • کیبل منیجمنت: مدیریت کننده ی کابل های شبکه
  • کیستون شبکه: قطعه ای برای متصل کردن اجزای شبکه به یک دیگر
  • کلید: ابزاری برای قطع و وصل کردن جریان های برقی و الکتریکی
  • پریز: قطعه ای پلاسیتیکی یا فلزی که برای مدیریت جریان های برق از آن استفاده می شود.
Call Now Button
Scroll To Top