قاب فیوز روکار دانوب

قاب فیوز دانوب در یک واحد مسکونی به منظور پخش و تقسیم برق مورد استفاده در هر قسمت از واحد قرار می گیرد. این محصول مزایای زیادی دارد از جمله اینکه اگر مشکلی در برق هر قسمت از واحد ساختمانی پیش بیاید، نیازی به قطع برق کل واحد نیست. بلکه می توان فقط همان مسیر را از مدار خارج کرده و مشکل را حل کرد. از این رو این محصول، یک المان ضروری در ساختمان محسوب می شود. 

برند ایرانی دانوب، تولید کننده کالای برق و متعلقات آن است. که در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری در تولید و ثبت محصولاتی با کیفیتی در حد استاندارد جهانی داشته است. این شرکت دارای گواهینامه های کیفیت اتحادیه اروپایی CE، گواهینامه ROHS، گواهینامه استاندارد از کشور آلمان DIN EN 50085 و استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 می باشد. قاب فیوز روکار دانوب و قاب فیوز تکی از محصولات با کیفیت و کاربردی این برند است که در انواع مختلفی به تولید می رسد. در این مقاله به توضیحاتی درباره این محصول می پردازیم. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات دانوب به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

قاب فیوز تکی روکار دانوب

 قاب فیوز تکی روکار دانوب نوعی ماژول تجهیزات است. از این محصول جهت نصب یک عدد فیوز مینیاتوری استفاده می شود. این محصول معمولا با رنگ بدنه سفید تولید شده و روانه بازار می شود. همچنین قاب فیوز تکی غیر قابل اشتعال بوده و مقاومت آن در دمای 15- تا 60 درجه سانتی گراد است. سطح صاف و صیقلی که قاب فیوزهای دانوب دارند، همچنین طراحی منحصر به فرد آنها موجب زیبایی و شیک شدن فضای ساختمان می شود. قاب فیوز تکی معمولا برای استفاده در ترانکینگ دانوب مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

قاب فیوز روکار 4 خانه دانوب

این نوع قاب فیوز مینیاتوری جهت نصب 3 تا 4 عدد فیوز مینیاتوری بر روی ترانک مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین مثل قاب تکی روکار دانوب، دارای رنگ بدنه سفید است. در طراحی آن صاف و صیقلی بودن کالا لحاظ شده است. همچنین غیر قابل اشتعال می باشد و دامنه مقاومت دمای آن 15- تا 60 درجه سانتی گراد است.

جنس قاب فیوز روکار دانوب

قاب فیوز روکار دانوب از جنس پلاستیک ABS ساخته می شود. این ماده سختی و مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت دارد. همچنین ABS در مواجهه با مواد شیمیایی مقاوم است و واکنش نمی دهد. این ویژگی سبب شده برند دانوب در تولید قاب های فیوز روکار خود، از این ماده استفاده کند. همچنین کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه پلاستیک ABS باعث می شود، قاب فیوز روکار با کیفیت ایرانی با قیمتی مناسب به دست مشتری برسد.

جهت اطلاع از قیمت قاب فیوز روکار  و اطلاع از مشخصات بیشتر و ثبت سفارش این محصول می توانید با شماره های موجود در بخش تیره رنگ زیر تماس بگیرید. هم چنین اگر قصد خرید داکت دانوب را نیز دارید بر روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید. 

 

قاب-فیوز-دانوبقاب-فیوز-دانوب

Call Now Button
Scroll To Top