سوکت شبکه امپ مدل utp

این مقاله به جهت آشنایی با یکی از محصولات شرکت لگراند به نام سوکت شبکه امپ مدل utp نوشته شده است. چنانچه قصد خرید سوکت شبکه امپ مدل utp را دارید با ما همراه باشید و در رابطه با قیمت و نحوه ی خرید آن بخوانید.

کمپانی لگراند:

این برند فرانسوی سال ها پیش در شهر لیموژ فرانسه فعالیت خود را در زمینه ی صنعت آغاز کرده و به زودی تبدیل به یکی از بزرگ ترین غول های تولید کننده ی لوازم برقی و جانبی شد. که در سراسر کشور های جهان از جمله ایران دارای نمایندگی ست.
لگراند به تولید انواع لوازم کوچک و بزرگ الکترونیکی پرداخت. از جمله اصلی ترین تولیدات لگراند می توان به تلفن، تلفن های بی سیم، کابل، سیم، سوکت، سوکت شبکه امپ مدل utp و … اشاره کرد.
این شرکت سهم جهانی زیادی در زمینه فروش ابزار صنعتی دارد. و با شرکت های پر قدرتی مانند پاناسونیک نیز رقابت داشته است. و در واقع بیست درصد از سهام کلی در جهان را شامل می شود.

سوکت شبکه امپ مدل utp چیست؟

هنگام اتصال دو سیستم و شبکه به یک دیگر یکی از دو طرف این ارتباط توسط ابزار های صنعتی کوچکی به نام سوکت پر می شود. و در دو سر سکوت اطلاعاتی در حال دریافت وارسال می باشد. سوکت ها معمولا با استفاده از پروتکل TCPکار می کنند.
انواع سوکت شبکه:
سوکت های خام
سوکت های بسته متوالی
سوکت های دیتاگرام

 سوکت شبکه امپ مدل utp دیتاگرام :

 این سوکت ها در پروتکل UDP فعالیت می کنند. این نوع سوکت ممکن است اطلاعات را کامل و صحیح منتقل نکند چرا که  هیچ نوع اتصالی در آن شکل نمی گیرد.  این سوکت ها بر پایه ی دیتاگرام بوده و معمولا برای امور عمومی استفاده نمی شوند.

سوکت های بسته متوالی:

   در سوکت شبکه امپ مدلutp  از نوع بسته متوالی امکان مدیریت کردن و دریافت داده های وردی و خروجی وجود دارد.

برای مثال این نوع ارتباط در کامپیوتر ها به وسیله ی آدرس آی پی و پورت ممکن می شود. 

خرید سوکت شبکه امپ مدل utp:

سوکت یکی از مهم ترین ابزار جانبی برقی و الکترونیکی می باشد که برای بسیاری از دستگاه های برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . برای خرید این محصول می توانید با مشاوران سایت تهران لگراند که شماره هایشان در سایت قابل مشاهده است تماس بگیرید و برای ثبت سفارش خود اقدام کنید. سوکت ها معمولا از جنس پلاستیک هستند و بهتر است دقت کنید تا دچار شکستگی نشوند.

قیمت سوکت امپ مدلutp :


قیمت این کالا بر اساس ویژگی ها و جنس آن مشخص می شوند. و در بسته های ده یا صد عددی به فروش می رسند.
معمولا عکس محصول و مشخصات آن در سایت درج شده و قابل مشاهده می باشد.

Call Now Button
Scroll To Top