ترانکینگ ایفاپل

ترانکینگ ایفاپل مجموعه‌ای از محفظه های دربسته، کانال ها و اجزایی است که به منظور سیم کشی برق، شبکه های کامپیوتری و … به کار می‌رود. مسیر و فضای به وجود آمده توسط ترانکینگ باعث مرتب بودن کابل ها می‌گردد. همچنین کابل ها را در برابر صدمات فیزیکی محافظت می‌کند. تهران لگراند به عنوان نمایندگی لگراند عرضه کننده انواع ترانکینگ های ایفاپل و متعلقات آن می باشد. 

 ترانکینگ ایفاپل، جایگزین روش های سنتی سیم کشی شده است که غیر قابل انعطاف بود. در گذشته اجرای سیم کشی دشوار بود و به سختی می‌توانستیم آن ها را گسترش یا تغییر دهیم. ترانکینگ یکی از بهترین گزینه ها جهت پیاده سازی شبکه های ساختار یافته می باشد.  ترانکینگ ایفاپل در انواع مختلفی تولید می شود که مصرف کننده متناسب با نیاز خود نوعی از آن را انتخاب و خریداری می کند. هم چنین در ادامه با متعلقات ترانکینگ نیز به طور کامل آشنا خواهید شد. 

استعلام قیمت ترانکینگ ایفاپل

قیمت ترانکینگ ایفاپل بر اساس فاکتور های متنوعی از جمله تعداد و نوع متعلقات آن تعیین می شود. بهتر است ابتدا با توجه به کاربردی که مد نظر دارید به انتخاب ابعاد مناسب ترانک ایفاپل و متعلقات مربوط به آن اقدام نمایید. سپس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید

کمپانی ایفاپل

کمپانی ایفاپل، یک شرکت پرتغالی تولید کننده کالای برق و اجزای مرتبط است. این شرکت دارای سابقه 40 سال فعالیت در بازار محصولات الکتریکی است. این کمپانی در منطقه کویمبرا در پرتقال مستقر می باشد. از مهم ترین ویژگی های محصولات ایفاپل کیفیت بالا و قیمت مناسب آنها می باشد.  شرکت ایفاپل محصولاتی با کیفیت در زمینه تاسیسات الکتریکی ولتاژ پایین و محصولات مرتبط از جمله انواع مختلفی از ترانکینگ و داکت ایفاپل، کلید و پریز ایفاپل، کف خواب ایفاپل و…  تولید و به بازار جهانی عرضه می کند.

خرید_ترانکینگ_ایفاپل

ترانکینگ چیست؟

به طور کلی می توان گفت ترانکینگ ها یک نوع محفظهای هستند که برای نصب انواع پریز ها، انتقال کابل های برق و شبکه و .. به کار می روند. بیشتر کاربرد انواع مختلف ترانکینگ ها در ساختمان ها برای کابل کشی استفاده می شود. معمولا در فضاهایی که این کابل کشی ها از نوع توکار نباشند، ترانکینگ های رو کار به کمک آنها می آیند. از ویژگی های کلی ترانکینگ ها می توان به جنس pvc  آنها اشاره کرد. در واقع اگر قصد زیباسازی محیط های اداری و حتی خانه را دارید بهتر است از ترانکینگ ها برای جلوگیری از بهم ریختگی کابل ها استفاده کنید. در ادامه به بررسی ترانکینگ های برند ایفاپل می پردازیم. 

کاربرد های ترانکینگ ایفاپل

جنس ترانکینگ ایفاپل از PVC و در بعضی از انواع آن ABS می‌باشد که در برابر حرارت و آب نیز مقاوم است. ماژولار بودن ترانکینگ ایفاپل موجب انعطاف پذیری آن می شود و به راحتی می‌توان تعداد کلید و پریزها و مکان آن ها را تغییر داد. باعث جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی، محافظت از کابل ها در برابر ضربه و افزایش عمر کابل ها و سیم ها می شود.

 همچنین امکان سیم کشی همزمان سیستم برق،شبکه های کامپیوتری و سیستم های تلفن و اطفاء حریق در مسیرهای مشترک را فراهم می کند. استفاده از ترانکینگ بسیار راحت تر از روش های قدیمی سیم کشی ساختمان است. زیرا ترانکینگ قابل حمل است و امکان جابجایی آن از مکانی به مکان ذیگر وجود دارد.

متعلقات ترانکینگ ایفاپل

ترانکینگ ایفاپل دارای اجزای مکمل مختلفی با کارکردهای متفاوت است. مانند زاویه داخلی، زاویه خارجی، قطعه اتصال بدنه، قطعه اتصال درب، بست انتهای ترانک، سه‌ راهی و… . وجود این متعلقات ترانکینگ برند ایفاپل باعث انعطاف‌پذیری در نصب شده و زیبایی محیط را حفظ می‌کند. قیمت آنها نیز جدا از خود ترانکینگ است. در ادامه کاربرد برخی از آنها توضیح داده شده است:

پارتیشن ترانکینگ ایفاپل

پارتیشن به عنوان یکی از متعلقات ترانکینگ از اصلی‌ترین دلایل برای استفاده از ترانکینگ ایفاپل مرتب و یکپارچه‌سازی سیم‌کشی‌ محسوب می شود. با نصب پارتیشن در داخل ترانکینگ می‌توان مسیرهایی مجزا و ایمن برای عبور سیم‌های برق، کابل‌های شبکه و سایر سیستم‌ها به وجود آورد.

 با استفاده از پارتیشن در ترانکینگ ایفاپل

 از تداخل الکترومغناطیسی و ایجاد نویز بین کابل‌ها به‌خصوص کابل‌های برق و تأثیر منفی سیستم‌ها روی هم جلوگیری می شود. پارتیشن ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند.

پارتیشن_ترانکینگ
زاویه_خارجی_ترانکینگ

زاویه خارجی ترانکینگ ایفاپل

هنگامی که ترانکینگ ایفاپل در نوع دیواری خود مورد استفاده قرار میگیرد به گوشه ها و قسمتهای زاویه دار دیوار برخورد میکنیم. در این حالت برای اتصال دو ترانکینگ در گوشه‌های 90 درجه بیرونی دیوار زاویه خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. 

در چنین مواقعی باید حتما از قطعه مورد نظر که جزئی از متعلقات ترانکینگاست، استفاده شود. در غیر این صورت ترانکینگ ایفاپل به درستی کار نمی کند و امکان سر هم بندی آن وجود نخواهد داشت.

زاویه داخلی ترانکینگ ایفاپل

زاویه داخلی از قطعات اصلی ترانکینگ ایفاپل می باشد. زمانی که نیاز باشد دو شاخه ترانکینگ جدا از هم به هم متصل شوند تا مسیری یکپارچه ایجاد شود، به زاویه داخلی نیاز است. برای اتصال دو ترانکینگ در گوشه‌های 90 درجه داخلی دیوار از زاویه داخلی استفاده می‌شود.

مسدودکننده_ایفاپل

مسدود کننده ترانکینگ ایفاپل

مسدود کننده که یکی دیگر از متعلقات ترانکینگ است، وظیفه ی بستن و مسدود سازی ابتدا و انتهای ترانکینگ ها را برعهده دارد. اینکار سبب می شود که تا ایمنی ترانکینگ ایفاپل افزایش یابد. هم چنین باعث زیبایی بیشتر آن نیز می شود. برای انتخاب بهترین مسدود کننده باید به ابعاد ترانکینگ دقت شود.

زاویه تخت ترانکینگ ایفاپل

از دیگر متعلقات ترانکینگ می توان به زاویه تخت اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت زاویه تخت باید به برند تولیدی آن و سایز توجه داشت. با توجه به این فاکتورها قیمت این محصول متغیر است. برای اینکه مسیر و زاویه ترانک ها را بر روی سطح دیوار تغییر دهیم می توانیم از زاویه تخت ترانکینگ ایفاپل استفاده کنیم. یکی دیگر از کاربرد های زاویه تخت این مورد است که دو مسیر کابل کشی را که با زاویه 90 درجه قرار دارند را به یکدیگر متصل می کند. هم چنین به زیبایی محیط نیز می افزاید.

زاویه_تخت_ایفاپل
درب_ترانکینگ_ایفاپل

درب ترانکینگ ترانکینگ ایفاپل

یکی دیگر از متعلقات ترانکینگ، درب ترانک هست. وظیفه ی اصلی این محصول محافظت بیشتر از کابل ها است. پس از نصب ترانکینگ ایفاپل می توانید این محصول را بر روی آن نصب کنید. برای نصب درب ترانک تنها کافی است از ابزارهایی مانند مینی فرز و لگراند استفاده کنید. هم چنین بهتر است در گوشه های داخلی و خارجی نصب کنید. درب ترانکینگ در واقع یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین متعلقات ترانکینگ محسوب می شود.

رابط ترانکینگ ترانکینگ ایفاپل

یک نوع متعلقات ترانکینگ که از ورق های گالوانیزه تولید می شود، رابط ترانکینگ است. برای نصب و کانال کشی ترانکینگ ایفاپل از این محصول استفاده می کنند. در واقع می توان گفت رابط ترانکینگ همان نگهدارنده ترانک ها به حساب می آید. بنابراین وجود آن ضروری است. شکل ظاهری آن نیز به این شکل است که معمولا به صورت 1-1.5 میل تولید می شود. 

 

رابط_ترانکینگ

برای خرید و یا اطلاع از قیمت ترانکینگ 110*50 ایفاپل به صفحه مرتبط مراجعه کنید.

Call Now Button
Scroll To Top