ایفاپل

شرکت ایفاپل یکی از بروز ترین و در عین حال بزرگ ترین کمپانی های تولید لوازم برقی و الکترونیکی در جهان است. این هلدینگ پرتغالی حدود هجده سال است که در زمینه ی محصولات صنعتی فعالیت می کند. و دارای چندین نمایندگی معتبر در کشورهای مطرح جهان از جمله ایران است. برند ایفاپل خیلی زود به یکی از پر طرفدار ترین فروشگاه های لوازم برقی جهان تبدیل شد.

محصولات ایفاپل بسیار متنوع هستند اما از پر فروش ترین آن ها می توان به:
انواع کابل و سیم، کلید و پریز ایفاپل، جعبه تقسیم و … اشاره کرد. کیفیت محصولات شرکت ایفاپل بسیار بالا بوده و شما می توانید بسیاری از لوازم جانبی ساختمان و تاسیسات خود را با اطمینان از سایت تهران لگراند که نمایندگی ایفاپل است، خریداری کنید.

خرید محصولات ایفاپل

تهران لگراند به عنوان نمایندگی ایفاپل مفتخر به ارائه انواع محصولات ایفاپل می باشد. در ادامه به معرفی هر یک از محصولات ایفاپل به طور جامع می پردازیم. برای خرید هر یک از آنها یا دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما پاسخگو سوالات شما مشتریان گرامی باشند.

کلید و پریز ایفاپل:

پریز و کلید در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود. در گذشته اغلب پریز ها را با طرح پلاستیکی و ساده مشاهده می کردیم اما امروزه با پیشرفت صنعت طرح هایی مانند کلید چوبی، سرامیکی و فلزی نیز توسط شرکت ایفاپل تولید و توزیع می شود. این شرکت هم چنین تولید کننده ی جعبه تقسیم، سوکت و ترانکینگ نیز می باشد. کشور صنعتی پرتقال از بروز ترین دستگاه ها در کارخانه های تولید خود استفاده کرده و طبق آخرین فناوری موجود در جهان اقدام به ساخت لوازم جانبی برقی می کند.

ترانکینگ ایفاپل:

شبکه های کامپیوتری، اتصالات، سیم ها و کابل ها همگی در باکس هایی به نام ترانکینگ قرار می گیرند. این وسیله نقش مدیریت کننده و محافظ اتصالات درون سیستم ها را ایفا می کند. در ترانکینگ ایفاپل امکان نصب پریز نیز وجود دارد. و شما می توانید یک ترانک ایفاپل با طرح و رنگ دلخواه خریداری و نصب کنید.

کف خواب ایفاپل:

کف خواب ایفاپل نوعی جعبه محسوب می شود که در داخل کف کاذب زمین تعبیه می شود. در داخل کف خواب ایفاپل تعدادی پریز برق قرار می گیرد. با استفاده از این محصول می توان پریز های برق، تلفن و پریز های شبکه را به راحتی مدیریت کرد و به آنها نظم خاصی داد.